• Index
  •  » Ring
  •  » Ring UltimateProWrestling

#76 2010-07-30 06:27:27

Sheamus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-27
Posty: 17
Punktów :   

Re: Ring UltimateProWrestling

http://www.universalwwe.es/wp-content/sheamus-ecw.jpg

Sheamus w luźnym ubraniu (Koszuli i Jeansach) wchodzi na ring, bierze mikrofon i mówi:
Witam, wszystkich widzów i członków UpW.Ten strój, który na sobie mam nie jest strojem ringowym.To co teraz powiem może was zdziwić. Mianowicie wyjeżdżam na urlop.Jest to urlop 11 dniowy.Ważne jest to co zrobią CRF w trakcie mojej nieobecności.Mam nadzieję, że zachowacie klasę i na przykład nie zniszczycie szatni mojej lub nie będziecie się wyżywać na reszcie członków naszej stajni Celtic-Trouble-Hunters.Więc tyle miałem do powiedzenia.Wyjeżdżam na urlop odpocząć.A gdy wrócę skopie wam tyłki na tygodniówce.

Sheamus podnosi rękę i zaczyna ją machać w stronę publiczności ; Dopowiada "Narazie"

Offline

 

#77 2010-07-30 12:48:30

Amazing Red

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: Ring UltimateProWrestling

http://i38.tinypic.com/a1rh42.jpg

Red wchodzi na ring i zaczyna mówić

-Jak widzicie walka trwa cały czas.I nastąpiły pewne zmiany.
Pierwsza walka nie z Sheamusem tylko z HBK na zasadach EX,
druga walka nie z Kanem tylko z Jeffe'm Hardym o zasadach No DQ Match,
trzecia walka zmieniona z zmieniona The Buffalo na Kurte'm Anglem,
na zasadach NoTittle Tables Match.


Red żegna się z Publiką i odchodzi z ringu.

Offline

 

#78 2010-07-30 19:25:15

The Buffalo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: Ring UltimateProWrestling

Wchodzę na ring przy moim theme witając się z fanami i mówię:

Sheamus lepiej dobrze odpocznij na tym swoim urlopie ba na nadchodzącym Apocalypto zmierzysz się z
człowiekiem który dostał szansę na zdobycie pasa UPW champion.Co z tego że odpadłem jako pierwszy Hulk mnie docenił i wstawił do walki o ten najważniejszy pas. Więc jak mówię odpoczywaj sobie ale też przygotowuj się na walkę ze mną.

Offline

 

#79 2010-07-30 21:01:43

Kurt Angle

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 9
Punktów :   

Re: Ring UltimateProWrestling

http://3.bp.blogspot.com/_qjvDOCMFKNA/So2WyIHjq6I/AAAAAAAAAT0/sJF08-Dn1zM/s400/kurtangle.jpg


Kurt prosi spekera o mikrofon i zaczyna mówić.

-Buffalo nie martw się o Sheamusa tylko o siebie.
Bo na pierwszej gali dostałeś lonty od Edga,początek walki i Edge O'Matic.
Więc proszę was i Hulka Hogana o walkę z The Buffao na tej Tygodniówce.
Walka na zasadach Extreme Rurels NOT TITTLE.A i jeszcze jedno,
ja i Amazing Red chcemy walczyć o pasy Tag-Teamowe.
I to jeszcze Ojeda prośba do Hulka Hogana i do was.

Kurt odchodzi z ringu.

Offline

 

#80 2010-07-30 23:30:11

The Buffalo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: Ring UltimateProWrestling

Wchodzę na ring przy moim theme witając się z fanami i mówię:

Kurt czy ty jesteś głuchy? Nie słyszałeś co powiedział Hulk? Ja walczę z Sheamusem a nie z tobą. Nie możesz od tak sobie zmieniać zdania Hulka. W końcu to twój szef. Myślisz że tu rządzisz bo wygrałeś pas hardcore? To ci coś powiem jesteś w fatalnym błędzie. I myślisz że ze mną byś wygrał? Tutaj również się mylisz. Wszystkie twoje słowa to pomyłka. Rozwalił bym cię jak nic. I nie mam w tym momęcie ci nic więcej do powiedzenia.

Offline

 

#81 2010-07-31 21:19:49

John Morrison

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-21
Posty: 20
Punktów :   

Re: Ring UltimateProWrestling

http://images.buddytv.com/usrimages/usr308780/308780_6044a286-8f4a-414f-9834-9abc44bf2f66-john-morrison.jpg

Coś mi się wydaje, że do walki o pasy TT nie dojdzie więc muszę znaleźć sobie rywala. Pomyślmy kto mógłby ze mną walczyć? Edge.. nie, Orton... nie, Angle.. tym bardziej nie.O, mam pomysł. Czy ty Triple H był byś chętny walczyć ze mną. Albo nie. Ja vs Triple H vs Kurt Angle.Pierwsi posiadacze pasów w UpW. Co wy na to? Triple myślę, że nie będziesz miał innych planów. A ty Kurt mam nadzieję, że się nie wystraszysz?

Offline

 

#82 2010-08-01 12:45:10

The Buffalo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: Ring UltimateProWrestling

Wchodzę na ring przy moim theme witając się z fanami i mówię:

Tak John na razie Hulk nie przewiduje walk w TT więc już się przygotowuję na walkę z Sheamusem. Swojemu przeciwnikowi radzę to samo. Mimo że ma za sobą swoją stajnie jestem gotów na wszystko. Zwyciężę z tobą i to na pewno.

Offline

 

#83 2010-08-03 15:49:00

Kane

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 8
Punktów :   

Re: Ring UltimateProWrestling

Kane wychodzi na ring i che  coś powiedzieć
http://hitparade.ch/mypage/wwe/kane.jpg

słuchaj Buffalo ty nic nie warty śmieciu, twoja nieumyślna pewność siebie bardzo działa mi na nerwy!. jeżeli myślisz że pokonał byś Kurta Angle, lub mnie! to jesteś w największym błędzie w jakim kiedykolwiek byłeś. jeżeli naprawdę uważasz że jesteś taki cfany wyjdź ze mną na ring a przekonasz się jakie to uczucie być kaleką!!!!
nikt nigdy o tobie nic nie słyszał, co ty wogóle osiągłeś że masz czelność mówić największym gwiazdom że byś ich pokonał?!?. lepiej się przymknij bo jak mnie drugi raz zdenerwujesz to będziesz zmuszony powrócić tam skąd tu przyszłeś!.

i jeszcze jedno!. w tej federacji nawet najmniejsze zero.....aha to ty tu jesteś największym zerem. w tej federacji każdy mógł by zrobić z tobą to co chce!!!. jesteś mocny w mordzie ale w ringu jesteś dla wszystkich workiem treningowym nędzna ofermo. jak możesz mówić do Edga że jest zerem. jak możesz mówić do Kurta że go pokonasz!. żeby osiągnoć tyle co oni. musiał byś się urodzić kilkanaście razy i mieć olbrzymiego farta.

jesteś głupim gnojkiem Buffalo!. jeżeli jeszcze raz zobacze że się wymądrzasz to wejdę na ring i wykonam ci Tombstone Piledriver o stół komentatorski. MASZ TO JAK W BANKU!!!!.



Kane opuszcza ring

Ostatnio edytowany przez Kane (2010-08-03 16:00:34)

Offline

 

#84 2010-08-04 22:24:05

The Buffalo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: Ring UltimateProWrestling

Wchodzę na ring przy moim theme witając się z fanami i mówię:

Kane proszę bardzo wychodź i wykonuj tą swoją głupią akcje. Nie boję się ciebie. Na gali pokonał bym ciebie i tą całą żałosną resztę również. Nie było mnie nigdzie widać bo nikt mi nie dawał nigdy szansy. Żadne WWE żadne RWW tylko UPW się liczy! Nie mówię że jestem najlepszym zawodnikiem w UPW jest wielu lepszych ode mnie. Ale ciebie bym pokonał.

Offline

 

#85 2010-08-06 00:05:21

Kane

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 8
Punktów :   

Re: Ring UltimateProWrestling

kiedy buffalo chce opuścić ring. na rampe wchodzi kane
http://images49.fotosik.pl/164/8f0b6c6ecbad4f54med.jpg




Kane wychodzi na ring i rusza na buffalo. buffalo kopie go w brzuch obija się od lin i chce powalić olbrzyma, ale kane powala go potężnym Big Bootem. Kane wykonuje Chokeslama. i bierze mikrofon i mówi


Kane: mam nadzieję że mnie słyszysz buffalo!. kiedy przyszedłem tutaj na ring chciałem się z tobą zmierzyć ale niestety mówiąc że byś mnie pokonał chyba nie wiedziałeś co powiedziałeś. ja byłem w WWE i zdobyłem nawet pas WHC oraz kilka tag teamowych. dla tego jezeli myślisz że dał byś mi rade to masz nierówno pod sufitem!.


Kane przywlucza Buffalo na stół komentatorski i szykuje się do Tombstone Piledriver!!!. Kane z początku chciał odpuścić i odejść, ale nie, po chwili wrócił i wykonał swojego koronnego finishera Tombstone Piledriver o stół komentatorski!!!. poszedł za kulisy ale zatrzymał się i powiedział


Kane: przykro mi że musiałem to zrobić Buffalo. mogę się z tobą zmierzyć nawet w handicap matchu z swoim partnerem rozwalił bym was niebywale!


Kane opuszcza ring

Offline

 

#86 2010-08-06 19:43:34

The Buffalo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: Ring UltimateProWrestling

Po całym zajściu wchodzę na ring przy moim theme witając się z fanami i mówię:

Kane żaden handicap sam ci dam radę. Nie potrzebuję żadnej pomocy żadnych tak jak ty. I co z tego że zdobyłeś w WWE pas WHC. Myślisz że mnie to przestraszy? To się mylisz. Ja się ciebie nie boję. I pytam się w tym momencie Hulk'a czy mógłbyś zmienić moją walkę The Buffalo vs Sheamus na The Buffalo vs Kane. Jak chce to niech ma. Zobaczymy kto będzie lepszy w normalnej walce.

Offline

 

#87 2010-12-13 17:24:03

HBK

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ring UltimateProWrestling

Na ring wchodzi Shawn Michaels z mikrofonem i mówi :

John ja powalcze z tobą o pas UpW Hardcore !!!!!!!!


HHH może założymy TT ? Odpowiedz

Offline

 
  • Index
  •  » Ring
  •  » Ring UltimateProWrestling

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszainwazja.pun.pl www.manganime.pun.pl www.zelixa.pun.pl www.starozytnirycerze.pun.pl www.onepiecepbf.pun.pl